Опліч ХАБ — це центр підтримки, у якому завдяки різноманітним терапевтичним активностям ви зможете подбати про своє психологічне здоров’я.

Ініціатор та партнери проєкту

Опліч ХАБ відкрив Глобальний договір ООН в Україні разом із гуманітарною ініціативою Групи Метінвест «Рятуємо життя» та за підтримки компаній Епіцентр К, Carlsberg Ukraine, Сaparol Ukraine, Групи компаній ФОКСТРОТ, Корпорація «Біосфера», а також Hungarian Interchurch Aid, Anxiety and Depression Association of America, UCLA, The University of Denver, Israel Trauma Coalition, Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Гуманітарний штаб «Рятуємо життя»

Ініціатива «Рятуємо життя» від початку війни допомагає всім, хто цього потребує найбільше. Вона була створена для запобігання гуманітарній катастрофі в регіонах, наближених до лінії фронту. Сотні тисяч українців вже отримали харчі та предмети першої потреби, а лікарні – медикаменти й обладнання. Також ініціатива допомагає в психологічному відновленні постраждалих від війни жінок і дітей.


Місія «Рятуємо життя» – допомагати українському народу подолати біль та страхи війни, надаючи необхідні продукти харчування, лікарські засоби та гуманітарну допомогу із залученням наших партнерів та застосуванням нашої ділової експертизи та інфраструктури.

Hungarian Interchurch Aid

Угорська Екуменічна Служба Допомоги вже понад двадцять років постійно присутня в Україні.

У лютому 2022 року організація серед перших почала надавати допомогу постраждалим від війни. Забезпечує всеохоплюючу, комплексну допомогу для внутрішньо переміщених осіб в Україні та для біженців в Угорщині. Як член Альянсу АСТ, служба допомоги активно працює над реалізацією міжнародної програми допомоги.

Екуменічна Служба Допомоги надає всеохоплюючу підтримку на обидва сторони кордону для тих, хто змушені були покинути свої дома.

Israel Trauma Coalition

ITC - Israel Trauma Coalition має великий міжнародний досвід впровадження програм розвитку громадської стресостійкості.

Організація пропонує цілісний підхід до побудови безперервної допомоги постраждалим, надає консультації, проводить професійну підготовку фахівців та впроваджує регіональні програми реагування на надзвичайні ситуації.

The University of Denver

Університет Денвера — приватний дослідницький університет у Денвері, штат Колорадо, який було засновано у 1864 році.

Місія університету полягає в тому, щоб сприяти навчанню, залучаючи студентів до просування наукових досліджень, культивування критичного та творчого мислення та генерування знань.

За даними незалежного міжнародного рейтингу THE, це один із найкращих університетів світу за 13 показниками. Вуз займає 420 строчку.

UCLA

Університет Каліфорнії (UCLA) – державний університет, розташований у місті Лос-Анджелес у штаті Каліфорнія, США. Увійшов у систему державних університетів 1919 року, ставши другим кампусом загального призначення в системі Університету Каліфорнії.