Опліч ХАБ — це центр підтримки, у якому завдяки різноманітним терапевтичним активностям ви зможете подбати про своє психологічне здоров’я.

Ініціатор та партнери проєкту

Опліч ХАБ відкрив Глобальний договір ООН в Україні разом із гуманітарною ініціативою Групи Метінвест «Рятуємо життя» та за підтримки Глобального Договору ООН в Польщі, компаній Епіцентр К, Carlsberg Ukraine, Сaparol Ukraine, Групи компаній ФОКСТРОТ, Корпорація «Біосфера», а також Hungarian Interchurch Aid, Anxiety and Depression Association of America, UCLA, The University of Denver, Israel Trauma Coalition, Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Гуманітарний штаб «Рятуємо життя»

Ініціатива «Рятуємо життя» від початку війни допомагає всім, хто цього потребує найбільше. Вона була створена для запобігання гуманітарній катастрофі в регіонах, наближених до лінії фронту. Сотні тисяч українців вже отримали харчі та предмети першої потреби, а лікарні – медикаменти й обладнання. Також ініціатива допомагає в психологічному відновленні постраждалих від війни жінок і дітей.


Місія «Рятуємо життя» – допомагати українському народу подолати біль та страхи війни, надаючи необхідні продукти харчування, лікарські засоби та гуманітарну допомогу із залученням наших партнерів та застосуванням нашої ділової експертизи та інфраструктури.

Anxiety and Depression Association of America

Американська Асоціація Тривоги та Депресії (ADAA) — некомерційна організація США, розташована в Сільвер-Спрінг, штат Меріленд, яка займається підвищенням обізнаності та вдосконаленням діагностики та лікування тривожних розладів у дітей і дорослих. Організація займається освітою, навчанням і дослідженнями розладів, пов’язаних із тривогою та стресом. Їхня місія полягає в сприянні профілактиці, лікуваннривоги, депресії та інших розладів, пов’язаних зі стресом, шляхом навчання, практики та досліджень.

Carlsberg Ukraine

Epicentr K

Hungarian Interchurch Aid

Угорська Екуменічна Служба Допомоги вже понад двадцять років постійно присутня в Україні.

У лютому 2022 року організація серед перших почала надавати допомогу постраждалим від війни. Забезпечує всеохоплюючу, комплексну допомогу для внутрішньо переміщених осіб в Україні та для біженців в Угорщині. Як член Альянсу АСТ, служба допомоги активно працює над реалізацією міжнародної програми допомоги.

Екуменічна Служба Допомоги надає всеохоплюючу підтримку на обидва сторони кордону для тих, хто змушені були покинути свої дома.

Israel Trauma Coalition

ITC - Israel Trauma Coalition має великий міжнародний досвід впровадження програм розвитку громадської стресостійкості.

Організація пропонує цілісний підхід до побудови безперервної допомоги постраждалим, надає консультації, проводить професійну підготовку фахівців та впроваджує регіональні програми реагування на надзвичайні ситуації.

The University of Denver

Університет Денвера — приватний дослідницький університет у Денвері, штат Колорадо, який було засновано у 1864 році.

Місія університету полягає в тому, щоб сприяти навчанню, залучаючи студентів до просування наукових досліджень, культивування критичного та творчого мислення та генерування знань.

За даними незалежного міжнародного рейтингу THE, це один із найкращих університетів світу за 13 показниками. Вуз займає 420 строчку.

UCLA

Університет Каліфорнії (UCLA) – державний університет, розташований у місті Лос-Анджелес у штаті Каліфорнія, США. Увійшов у систему державних університетів 1919 року, ставши другим кампусом загального призначення в системі Університету Каліфорнії.

UN Global Compact Network Poland

Польська мережа Глобального Договору ООН (Global Compact Polska), заснована в липні 2001 року, є національною мережею з незалежним секретаріатом, якою керує польська фундація Global Compact. Це дизайнерське бюро та місцевий контактний та інформаційний пункт для польських членів і підписантів Глобального договору ООН.

Запорізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Запорізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги є територіальним відділенням Координаційного центру з надання правової допомоги.

Місцевий центр підпорядковується Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.

Корпорація "Біосфера"

Корпорація «Біосфера» — український виробник і дистриб’ютор товарів для дому та гігієни, заснований у 1997 році Андрієм Здесенком. Виробничі потужності представлені 4 заводами. «Біосфера» володіє великим заводом з переробки поліетиленових відходів у Фастові, Україна. Виробляє перші в Україні 100% біорозкладні пакети. Головний офіс компанії знаходиться в Дніпрі.

Портфоліо корпорації включає 13 власних (Freken BOK, Smile, PRO service, Novita, Vortex, Superfresh, LikeIt, Bambik та ін.) і 10 поширених брендів (Selpak, Tork, Lifestyles та ін.).